قریشی: کدام تیم حاضر می&zwnjشد با وضعیتی که ذوب&zwnjآهن داشت بازی کند؟، خیلی راحت حق تیم ما خورده می&zwnjشود

به گزارش وبلاگ پرادو، سیدمحمد قریشی مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: خیلی راحت حق تیم ما خورده می شود و صدای ما هم به جایی نمی رسد.

قریشی: کدام تیم حاضر می&zwnjشد با وضعیتی که ذوب&zwnjآهن داشت بازی کند؟، خیلی راحت حق تیم ما خورده می&zwnjشود

سیدمحمد قریشی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ پرادو، درباره شکست تیمش برابر شهر خودرو، آن هم در حالی که رحمان رضایی در این بازی تعداد زیادی از بازیکنانش را به خاطر ابتلا به کرونا در اختیار نداشت، گفت: همه دیدند تیم ما با چه شرایطی برابر شهر خودرو قرار گرفت. ما تصور می کردیم این بازی لغو شود، ولی متأسفانه تصمیم دیگری گرفته شد و در نهایت هم بازی را باختیم. دست سرمربی هم برای جمع کردن و بازی دادن بازیکنان بسته بود و در شرایطی ناعادلانه با حریف مان روبه رو شدیم.

وی در ادامه یادآور شد: تعداد بازیکنان کرونایی ما دو سه نفر نبود که این بازی را هر طور شده برگزار کردند. ما تعداد زیادی از بازیکنان را در اختیار نداشتیم و با این شرایط واقعاً کدام تیم حاضر می شد بازی کند؟ سرمربی ما شجاعت به خرج داد و در نهایت در یک شرایطی ناعادلانه به میدان رفتیم. اتفاقاً خوب هم جنگیدیم، ولی تیم ما تا یک حدی توان داشت. با این همه غایب دیگر نمی شد بیشتر از این کاری انجام داد.

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان درباره شرایط مبهم بازی پرسپولیس - ذوب آهن و اینکه ذوبی ها خواستار لغو این بازی شده اند، گفت: همه چیز در مورد تیم ما روشن است و لازم نیست دوباره توضیح بدهیم چه اتفاقاتی رخ داده است. خیلی راحت حق تیم ما خورده می شود و صدای مان هم به جایی نمی رسد. ما واقعاً شرایط سختی داریم و امیدواریم یک تصمیم منطقی گرفته شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ پرادو بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قریشی: کدام تیم حاضر می&zwnjشد با وضعیتی که ذوب&zwnjآهن داشت بازی کند؟، خیلی راحت حق تیم ما خورده می&zwnjشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قریشی: کدام تیم حاضر می&zwnjشد با وضعیتی که ذوب&zwnjآهن داشت بازی کند؟، خیلی راحت حق تیم ما خورده می&zwnjشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید