همه اخبار و مقاله ها

باخ: از رسوایی فدراسیون جهانی وزنه برداری شوکه شدم، IOC هرگونه مظهر نژادپرستی را محکوم می نماید

رئیس آلمانی کمیته بین المللی المپیک (IOC) به رسوایی های اخیر فدراسیون جهانی وزنه برداری و حمایت ورزشکاران کشورهای مختلف از کمپین ضد نژادپرستی واکنش نشان داد.

21 مرداد 1399

بزک پلیس جنایتکار آمریکا توسط خبرنگار فراری نشریات زنجیره ای

فرشته قاضی، خبرنگار اصلاح طلب فراری و ساکن آمریکا، در میان آشوب و اعتراض مردم آمریکا نسبت به قتل یک سیاهپوست توسط پلیس آمریکا، به نوشتن از مهربانی های پلیس آمریکا پرداخت.

20 مرداد 1399

بایدن: ارتش ترامپ را از کاخ سفید بیرون می نماید

فارس نوشت: جو بایدن، نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا شب گذشته در گفت وگو با مجری برنامه دیلی شو درباره تحویل قدرت ترامپ به صورت مسالمت آمیز ابراز نگرانی کرد.

19 مرداد 1399

تحریم آمریکا علیه کشورها برای تسهیل صادرات نفت ایران منطقی نیست

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اظهار داشت تهدید های آمریکا مبنی بر تحریم کشور هایی که صادرات نفت ایران را تسهیل می نمایند، قابل قبول نیست.

18 مرداد 1399

بهترین راه برای مقابله با کرونا

نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد، می توان با استفاده از یک روش ساده به راحتی با کرونا مقابله کرد.

17 مرداد 1399

ارائه خدمات عارضه یابی به 88 شرکت دانش بنیان در سال 98

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: این صندوق در سال گذشته به 88 شرکت دانش بنیان خدمات عارضه یابی ارائه کرده است.

16 مرداد 1399

قیمت رسمی انواع ارز، نرخ یورو و پوند بالا رفت

بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را گفت که بر اساس آن نرخ 30 ارز از جمله یورو و پوند افزایش و قیمت 10 ارز کاهش یافت. همچنین نرخ دلار و 6 ارز دیگر نیز ثابت ماند.

15 مرداد 1399

آمریکا استانداردهای دوگانه را در برخورد با اعتراضات کنار بگذارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، کاری لام رئیس اجرایی هنگ کنگ، با انتقاد از آمریکا و متهم کردن این کشور به داشتن استانداردهای دوگانه در برخورد با اعتراضات گفت: تهدید واشنگتن به اعمال محدودیت های تجاری علیه هنگ کنگ فقط به خود آمریکا ضربه...

14 مرداد 1399

سازمان جهانی بهداشت: شواهدی از تغییر در شدت کرونا وجود ندارد

یک کارشناسان سازمان جهانی بهداشت روز دوشنبه گفته شواهدی از تغییر در شدت کرونا وجود ندارد.

13 مرداد 1399

خبرنگاران بورس های آسیا به رکورد سه ماهه رسیدند

تهران- خبرنگاران- فرایند بازگشت به شرایط روزمره زندگی و بازگشایی کسب وکارها، هر روز در تمام جهان شتاب بیشتری می گیرد. به همین دلیل، بازارهای آسیایی روز سه شنبه به بالاترین نقطه رشد سه ماهه خود رسیدند.

11 مرداد 1399

ایمن سازی محور الیگودرز - خمین

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان از ایمن سازی محور الیگودرز - خمین برای احداث زیرگذر خمه با نصب 96 قطعه نیوجرسی در این محور اطلاع داد.

11 مرداد 1399

ابلاغ شیوه نامه اعطای مجوز اقامت پنج ساله به سرمایه گذاران خارجی

خبرنگاران: شیوه نامه اعطای مجوز اقامت پنج ساله به سپرده گذاران و سرمایه گذاران خارجی و فرم درخواست سپرده گذاران و سرمایه گذاران خارجی برای دریافت مجوز اقامت پنج ساله برای اجرا به بانک ملی ابلاغ شد.

10 مرداد 1399

عکس، پلیس آمریکا تظاهرات علیه قتل یک سیاه پوست را به خشونت کشید

تجمع گسترده شهروندان مینیاپلیس آمریکا در اعتراض به قتل یک سیاه پوست توسط افسر پلیس با پرتاپ گاز اشک آور، گلوله پلاستیکی و نارنجک صوتی به سمت معترضان، به خشونت کشیده شد.

10 مرداد 1399

ارائه تسهیلات 4000 میلیارد تومانی دولت به صادرکنندگان

به گزارش خبرنگاران، سال گذشته، بسته حمایت از صادرات غیرنفتی کشور، در بهمن ماه برای اجرا، ابلاغ شد و با توجه به رسیدن به روزهای پایانی سال و البته شیوع ویروس کرونا، شرایط برای اجرای آن فراهم نشد.

9 مرداد 1399

دستاورد های جهان اسلام برای مبارزه با کرونا معرفی می شوند ، اشتراک گذاری تجربه ها در بین دانشمندان مسلمان

دبیراجرایی هفتمین نشست برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری (STEP) گفت: به دنبال تقویت حس امید به آینده هستیم و راهکار ما این است که دستاورد های جهان اسلام در حوزه کرونا را برجسته و اعلام کنیم.

8 مرداد 1399

جزییات پروتکل بهداشتی برگزاری کنسرت ها

محسن رجب پور مدیرعامل مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری بعضی از جزئیات شرایط بهداشتی پیشنهادی این صنف به ستاد ملی مقابله با کرونا برای از سرگیری برگزاری کنسرت ها را تشریح کرد.

6 مرداد 1399

گروه های پرخطر از حضور در محل های شلوغ برای اقامه نماز عید فطر بپرهیزند

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران با اشاره به برگزاری نماز عید فطر در روز عید، نسبت به لزوم خودداری افراد پرمخاطره از حضور در محل های شلوغ برای اقامه این نماز تاکید کرد.

6 مرداد 1399

واکنش رییس مجلس ونزوئلا به ورود نفتکش ایران به این کشور

رییس مجلس ملی موسس ونزوئلا که پس از نیکولاس مادورو قدرتمندترین مرد این کشور محسوب می گردد، به دنبال ورود نخستین محموله سوخت ایران به سواحل شمالی کشورش گفت: تهران و کاراکاس در جهت عزت گام برداشته اند.

5 مرداد 1399

گودرزی: از کشتی سیر نشده بودم که مجبور به خداحافظی شدم، بحث بر سر انتخابی تیم ملی همواره وجود داشته است

نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک 2012 لندن گفت: دوره قهرمانی کشتی من خیلی زود تمام شد و با توجه به آسیب دیدگی ام مجبور شدم در 25 سالگی خداحافظی کنم.

5 مرداد 1399

خبرنگاران همواره جوابگوی پرسش های نمایندگان مجلس بوده ام

تهران - خبرنگاران - وزیر نفت در ملاقات پایانی با اعضای کمیسیون انرژی مجلس گفت: من همواره به حضور در نشست کمیسیون انرژی مجلس و احترام به اعضای آن اعتقاد داشتم و به پرسش های آنان پاسخ می دادم.

4 مرداد 1399
تعداد: (166)